להתקשרות ויעוץ מקצועי:

1.השימוש באתר מהווה אישורך וקבלתך כל התנאים בתקנון זה.
2.החברה רשאית לעשות שימוש בפרטים שיימסרו על ידי המשתמשים במועד ההרשמה לשירותים/או שיצטברו אודותם בעת השימוש באתר, על מנת ליצור קשר עם המשתמשים ולעדכן אותם בדבר מבצעים באתר ו/או בנוגע לשירותים נוספים המוצעים על ידי מרום כלי נגינה בע"מ.
3.תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה וייתכנו הבדלים קלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן לבין המוצרים הנמכרים בפועל.  
  
4.מרום כלי נגינה בע"מ לא תישא באחריות על כל נזק ישיר או עקיף שיגרם בעקבות מחסור במלאי.אנו עושים את מירב המאמצים לוודא כי המלאי המופיע באתר הוא המעודכן אך ישנם עדיין מקרים בהם המלאי המופיע לא תואם את המלאי בחנות. ניתן לברר מלאי באמצעות שיחה טלפונית עם נציגנו בסניף רמת גן – 03-6124466 או  במייל: [email protected].
  
5.יש להקפיד על הזנת פרטים מדויקים בעת ההזמנה. בכל טעות באספקת הנתונים ישא הלקוח.
  
6.כחלק מתהליך התשלום באשראי מתבצע תהליך אימות בהודעת מסרון מול בעל כרטיס האשראי דרך חברת האשראי. אם לא ניתן לקבלת מסרון במכשיר הלקוח, יש ליצור קשר עם חברת האשראי על מנת לקבל אישור טלפוני. באתר ניתן להשלים הזמנה ללא הזנת פרטי האשראי על ידי בחירה באפשרות "תשלום באמצעות נציג".
  
7..משלוחים יתבצעו על ידי צוותי החברה או חברות שליחויות חיצוניות מוכרות. אספקה עד כניסת הבניין/מדרכה. שירות הרכבה בתוספת תשלום עבור מוצרים הדורשים הרכבה/סבלות.
  
8.זמן אספקה מתייחס אך ורק למוצרים שזמינים במלאי,. ניתן להזמין מוצרים ספציפים באופן מקוון או טלפונית.
  
9.דמי משלוח המוצגים בשלב אישור ההזמנה  הם עד המדרכה, תחול תוספת דמי משלוח סופיים למשלוחים מורכבים.
 דמי המשלוח המוצגים באתר הם עד באר שבע בדרום ובהתאם למדיניות משלוחים ארציים של UPS . דמי משלוח לאזורים שמחוץ לתחום הנ"ל יש לתאם עם נציג החברה.  
  
10.מדיניות החזרה וביטולי עסקאות בהתאם לחוקי הגנת הצרכן, עד 14 ימים מתאריך קבלתם בצירוף חשבונית מקורית. ניתן החזיר מוצר חדש שלא נעשה בו שימוש אשר סגור באריזתו המקורית. הובלת המוצר המוחזר לחברה יחול על הלקוח.
11.הלקוח רשאי לזיכוי כספי מלא עבור מוצר חליפי או זיכוי כספי חלקי על פי חוק הגנת הצרכן. הזיכוי לא יכלול את דמי המשלוח עבור אספקת המוצר. במקרה של ביטול עסקה למוצר אשר מחירו כולל משלוח חינם- הלקוח יחויב בעלות המשלוח.
12.במידה וחל חיוב בגין ביטול עסקה על ידי חסרת כרטיסי האשראי, חיוב זה יחול על הלקוח.
13.אחריות במידה וחלה תקלה במהלך תקופת האחריות, יש להביא את המוצר לחברה על מנת לבצע בדיקה ואבחון תקלה והתאם יתוקן הכלי. אם התקלה היא במסגרת האחריות יינתן שירות בהתאם ללא תשלום. ולא, הלקוח יקבל הצעת מחיר ויחליט אם הוא מעוניין לתקן את המוצר. תקופת האחריות למוצר מצוינת על גבי החשבונית. יישום האחריות יתאפשר אך ורק על ידי הצגת חשבונית הרכישה.    
14.אין אחריות על: מיתרים, אלמנטים של רמקולים, מנורות, מגברים, שנאים , כבלים אביזרים מתקליםוכו'.   באחריות הלקוח לדווח על כל נזק חיצוני באופן מיידי עם קבלת החבילה, כדי להעביר את הנושא לבירור מול השליחים ומימוש האחריות בהתאם.

תודה שפנית, נשוב בהקדם!
המשך גלישה מהנה

תודה שפנית, נשוב בהקדם!
המשך גלישה מהנה